Prenájom minikaravanov - camperov za výhodné ceny.

Prenájom minikaravanov - camperov za výhodné ceny.

Terénny karavan

Vzhľad

Terénny karavan X-line je určený hlavne do terénu, kde s ľahkosťou prekoná všetky nástrahy.  Bezpečnostný lak  Line-X  dodá karosérii nielen nádhernú farbu, ale aj silnú odolnosť voči poveternostným vplyvom. Záruka na lak je až 10 rokov. Karavan má celkovú váhu 750kg a preto nie je potrebné na jeho ťahanie žiadne dodatočné vodičské oprávnenie, stačí preukaz skupiny B.

Offroad terénny karavan

Rozmery

Jeho dĺžka je 370 cm, výška 182 cm a široký je 195 cm. Minikaravan je ľahko ovládateľný a je jednoduché s ním manipulovať. 

Terénny karavan - rozmery

Interiér

Karavan disponuje pohodlným spaním pre 2 osoby v kabíne s možnosťou domontovania strešného stanu pre ďalšie dve osoby. Interiér je navrhnutý tak, aby ste mali maximálne pohodlie a v prípade ďalšieho pobytu v karavane vám nič nechýbalo a všetko potrebné ste mali po ruke. Celému interiéru dominuje pohodlná posteľ s kvalitným matracom a mäkkou podperou hlavy. Rozmery postele sú 140×200 cm. Súčasťou výbavy je nezávislé kúrenie, LCD, markíza, 58 l nádrž, vonkajšia sprcha, plynový varič, chladnička, úložné priestory.

Terénny karavan - Interiér

Kuchyňa

V karavane v zadnej časti nájdete zastavanú kuchyňu, ktorej je súčasťou chladnička, plynový horák, zásuvky, bojler, nádrž s 58l kapacitou a prípravný pult. Celý kuchynský priestor je situovaný v zadnej časti karavanu a tak nemusíte variť v rovnakom priestore, kde aj spíte. Základné vybavenie kuchyne je samozrejmosťou. Rovnako aj slnečná markíza 2 x 2,5m. Ku kuchyni je k dispozícií na prekrytie so sieťkou proti hmyzu.
Terénny karavan - kuchyňa

Terénny karavan - galéria