Prenájom minikaravanov - camperov za výhodné ceny.

Prenájom minikaravanov - camperov za výhodné ceny.

Strešné stany na prenájom

Strešné stany na prenájom od Atlas Camper.

Strešné stany James Baround na prenájom

V dnešnom uponáhľanom svete, kde voľný čas, slobodná myseľ a možnosť objavovať nové kúty sveta sú viac než cenné, je dôležité mať spoľahlivého, a zároveň praktického spoločníka na cesty. Strešné stany značky James Baround sú našou osobnou top voľbou pre našich klientov. Predstavujú vrchol pohodlia, časovej efektivity a slobody pre nadšencov výletov aj dlhých zájazdov za dobrodružstvom.

Značka James Baround je známym menom v dlhom rade výrobcov. A sú známe nielen vďaka peknému dizajnu, ale aj kvalite spracovania a praktického prevedenia. Špičkové materiály zabezpečujú odolnosť voči poveternostným podmienkam. Každý detail je starostlivo premyslený a testovaný, čo zaručuje bezpečnosť a spoľahlivosť na Vašich cestách a potulkách. Strešné stany na prenájom od Atlas Camper skrátka splnia to, čo od nich očakávate.

Strešný stan James Baroud na prenájom - výhodne

Strešné stany tej najvyššej kvality – nová dimenzia dobrodružstva

James Baround si získal srdcia slovenských aj českých zákazníkov vďaka ich vynikajúcej kvalite a praktickému dizajnu. Sú vhodné pre každého, kto túži po slobode pohybu a neviazanom objavovaní krásnych miest. Pýši sa vysokými hodnoteniami spokojnosti od zákazníkov a stali sa synonymom spoľahlivosti v oblasti strešných stanov.

S našimi strešnými stanmi zažijete Vašu dovolenku jednoznačne úplne inak. Žiadne obmedzenia terénom ako pri klasických stanoch, žiadne blato, kaluže či premočené veci. Strešné stany James Baround Vám umožnia nájsť si vlastné miestečko priamo pod otvoreným nebom. Stačí odstaviť auto a bleskovo si postavíte vlastný útulný priestor na spánok. A že inštalácia je skutočne rýchla. Vychutnajte si svieži vzduch, zvuky prírody a západy slnka, ktoré Váš „mobilný domček“ ponúka.

Strešné stany na prenájom – aké majú výhody

Ak ste človek, ktorý má rád kompaktný a pohodlný spôsob prespávania na pekných miestach, strešné stany James Baround budú tou pravou voľbou.

Prenosnosť

Strešné stany sú ľahké a skladné. Nemusíte ich vôbec odinštalovať z auta, a zároveň ich môžete prenášať kamkoľvek. Pre výlety a outdoor aktivity získate rýchlo a jednoducho svoj vlastný šikovný prístrešok.

Rýchla inštalácia

Montáž a demontáž strešného stanu je rýchla a jednoduchá. To je výhodné v situáciách, keď potrebujete rýchlo vytvoriť ochranu pred dažďom, slnkom alebo vetrom. Kedy ste naposledy postavili klasický stan za 5min?

Rýchla inštalácia

Montáž a demontáž strešného stanu je rýchla a jednoduchá. To je výhodné v situáciách, keď potrebujete rýchlo vytvoriť ochranu pred dažďom, slnkom alebo vetrom. Kedy ste naposledy postavili klasický stan za 5min?

Dizajn a štýl

A pritom vyzerajú super. Strešné stany dodávame vo vybraných štýloch a dizajnoch, takže budete vyzerať, že sa skutočne vyznáte a najskôr budete inšpirovať aj všetkých okolo. Pokojne poskytnite naše kontakty...

Výborná ochrana

Kvalitné strešné stany poskytujú ochranu pred dažďom, vetrom a slnečným žiarením. Aj keď Vám vyhovujú náročné podmienky a ťažké terény, aby ste sa dostali na tie najkrajšie miesta. V noci chceme mať všetci nohy v suchu.

Terén nie je limitom

Strešný stan môžete nechať pripevnený na vozidle, alebo minikaravane (200 x 143) - troška sa pohrať s optimálnym sklonom a hotovo. Budete bezpečne nad úrovňou zemského povrchu, takže aj mravce si dajú pohov.

Cena závisí vždy od sezóny.

  • V hlavnej sezóne t.j. od 15.06. do 01.09 je cena za prenájom 25 € / deň. 
  • Mimo sezónu – t.j. od 01.06 – do 14.06 a od 02.09 do 30.09 je cena za prenájom 20 € / deň.

Samozrejme. Ukážeme Vám ako na to a naučíme Vás všetky potrebné veci o tom, ako Váš strešný stan využiť naplno.

Strešné stany prenajímame aj v mestách Bratislava, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Trnava a ich širokom okolí.

Strešný stan James Baround

Najmenší strešný stan 200 x 143 cm je možné inštalovať na terénny minikaravan, ktorý si tiež môžete u nás prenajať.

  • Montáž a demontáž stanu – jednorázový poplatok – 25 €.

Rezervácia

    ID unknown.