Prenájom minikaravanov - camperov za výhodné ceny.

Prenájom minikaravanov - camperov za výhodné ceny.

Atlas Camper s.r.o.
Špecialisti na prenájom minikaravanomv

Dovoľte nám v krátkosti predstaviť našu firmu.

Podnet k vzniku spoločného diela sa zrodil na našej poslednej expedícii. Už 16 rokov zdieľame spoločný koníček a tým je off road. Začínali sme jazdením počas víkendov, následne krátke výlety a potom sme prešli aj na dlhšie expedície mimo SK. Spanie sme mali vyriešené zástavbou v interiéri alebo klasický stan vedľa auta. Nakoľko sme jazdili bez rodiny len s kamarátmi, maximálne dvaja členovia/auto, bolo to postačujúce.

Roky plynuli

a k nášmu koníčku sa pridali aj deti. Zástavba v aute už nepostačovala a tak sme dokúpili strešné stany. Skúsili si prvý výlet s kompletnou rodinou najprv len po Slovensku. Dvaja v strešnom stane a dvaja v aute. Zážitok to bol super!

Už nám nič nemohlo stáť v ceste vyraziť aj ďalej za hranice. Cieľ bol jasný, tentoraz vyrazíme do Čiernej hory a to aspoň na 12 dní. Aby sa cestovanie stalo ešte komfortnejším, padlo rozhodnutie požičať si off road minikaravan.

Offroad Minikaravan

Práve tu sa začal rodiť náš príbeh

 a skúsenosti nás presvedčili, že si rovnaký minikaravan zaobstaráme aj my. Nie sme však schopní využiť ho celoročne. Preto by sme Vám tento zážitok radi sprostredkovali a cez našu požičovňu Vám minikaravan zapožičali.

Je to nádherný pocit slobody, kedy sa stávate pánom svojho času a situácie. Zastanete, zakempujete kde sa Vám zapáči pri dodržaní jasných pravidiel kempovania. Nebudete ničím obmedzovaní a užijete si najlepší výlet, dovolenku, ktorú Vám budú všetci známi závidieť.

Komfort minikaravanu, ktorého súčasťou spania je aj kuchynka, sprcha, nezávislé kúrenie, toto všetko je možné si vychutnať iba s vodičkym oprávnením skupiny „B“, bez ďalších obmedzení.

V sekcii „technické údaje“ Vám predstavíme podrobne minikaravan na zapožičanie.

Nenechajte sa obmedzovať a vyskúšajte si pocit slobody práve zapožičaním tohoto minikaravanu. V sekcii “ požičovňa“ si rezervujte voľný termín na zapožičanie. Tu sa dozviete viac aj o cenách prenájmu a o obchodných podmienkach.