Prenájom minikaravanov - camperov za výhodné ceny.

Prenájom minikaravanov - camperov za výhodné ceny.

Minikaravan na prenájom - výhodne
Trnava a okolie

Ten najlepší spoločník pre aktívnu dovolenku v pohybe, s praktickými rozmermi a moderným designom. Minikaravan poskytuje kompaktný, ale pohodlný priestor na spanie či oddych, a to v každom teréne. Ak ste z mesta Trnava alebo jeho okolia, máte možnosť využiť našu službu minikaravan na prenájom. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete preskúmať prírodné krásy, objavovať malebné dedinky Slovenska alebo cestovať po historických miestach – náš minikaravan bude Vaším verným spoločníkom na každom kilometri. Rezervujte si offroad minikaravan a vydajte sa za novým dobrodružstvom.  A v prípade záujmu môžete využiť možnosť dovozu minikaravanu priamo na Vašu adresu.

Vhodný pre ťažné zariadenie do 750 kg

Na cestovanie s našimi minikaravanmi Vám postačí vodičský preukaz B.

Vždy výhodná cena za prenájom

Naše minikaravany si môžete prenajať už od skvelých 63 € za deň.

Offroad mini camper pre každý terén

Naše mini campery sú vhodné do každého počasia či terénu.

Prenájom - Trnava a okolie

Prenájom minikaravanov pre klientov z Trnavy a okolia.

Dobrodružstvo s minikaravanom môže začať...

Jedinečný minikaravan na prenájom (tiež nazývaný mini camper) je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú úžasnú dovolenku plnú zážitkov. S naším malým karavanom X-line môžete objavovať krásy prírody a jedinečných scenérií mimo mesta v maximálnom pohodlí. Komfortné a bezpečné cestovanie všade tam, kam Vás horizont zavedie. Prebádajte Slovensko či krajiny Európy.  Spojenie dobrodružstva, komfortu a spoľahlivosti presvedčí aj Vás. 

Nebude Vám chýbať pohodlie ani na tých najviac nezvyčajných miestach a každý výlet bude jedinečným a novým zážitkom. Vybrať si offroad karavan na prenájom je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať dovolenku „na plné gule“ a milujú slobodu pohybu. Konečne môžete byť v srdci akcie kdekoľvek a kedykoľvek, a zároveň sa tešiť z komfortu, aký poskytuje tento jedinečný spôsob cestovania a nocovania.

Minikaravan (mini camper) na prenájom - výhodne. Celá Trnava

Minikaravan na prenájom - Trnava
hlavné výhody:

  • Kompaktnosť: Minikaravan je menší a ľahší než tradičné karavany. Jeho hmotnosť je do 750kg. To znamená, že sa jednoducho ovláda a môže byť ťahaný osobným vozidlom. Kompaktný profil umožňuje ľahšie parkovanie a prístup do oblastí, ktoré by mohli byť pre väčšie vozidlá ťažšie dostupné.
  • Ekonomickosť: Je ekonomickejší v porovnaní s veľkými typmi karavanov. Či si chcete skočiť na nákup, urobiť rýchlu údržbu alebo natankovať, náklady na tieto výjazdy sú jednoducho nižšie.
  • Flexibilita: Ak si vyberiete minikaravan na prenájom, máte väčšiu flexibilitu pri výbere táboriska alebo parkovacieho miesta. Nemusíte sa obávať obmedzení ako pri väčších karavanoch. Ak preferujete menej preplnené táboriská a máte radi väčšiu slobodu výberu miesta na prespatie, minikaravan je tá správna voľba pre Vás.
  • Ľahká údržba: Menšie rozmery znamenajú jednoduchšiu údržbu, nižší počet komponentov, a tým pádom menej vecí, ktoré môžu vyžadovať opravu. Ak predsa len chytíte defekt, oprava je oveľa jednoduchšia a lacnejšia. Mini camper na prenájom je skrátka aj praktická voľba.
  • Mobilita: Minikaravany sú vhodné pre ľudí, ktorí chcú mať možnosť zmeniť trasu alebo destináciu a presúvať sa slobodne z jedného miesta na druhé. Sú ideálne pre dobrodruhov, ktorí ocenia nielen mobilný spôsob cestovania, ale i dostatočný komfort.